2-daagse workshop September
2- Daagse Groeps Workshop
Thema : The Magic of Dog Portraits

groep workshop - noord brabant
The magic of dog portraits
Wil jij jezelf verder ontwikkelen op het gebied van het fotograferen van honden? Keuzes leren maken over een locatie composities en het aansturen van de eigenaar. Wil je je fotografie naar een hoger niveau brengen en leren hoe je een foto mooi kan optimaliseren in Photoshop zonder het gebruik maken van presets en overlays? Dan is deze 2-daagse workshop zeker iets voor jouw!
wat heb je nodig om deel te kunnen nemen
Camera
Spiegelreflex camera of een systeemcamera
Objectieven
Een lichtsterke lens bijvoorbeeld de : 85mm - 105mm - 135mm of de 70-200mm
Adobe Photoshop
Enige ervaring is vereist.
Je weet hoe je moet werken in maskers en maskerlagen
Let's learn
De 2-Daagse workshop is gericht op de gevorderde fotograaf, ervaring met hondenfotografie is vereist en je bent bekend met de basis begrippen van jouw camera zoals: Diafragma,- Sluitertijd en ISO en je kunt deze toepassen in de praktijk.
Basiskennis van Photoshop en het werken in lagen en maskers. Je hoeft zeker niet alles te weten maar de basis is wel belangrijk. Wil je jezelf inschrijven dan zal er vooraf een korte intake plaatsvinden.
Wat ga je leren tijdens deze workshop
- Theorie
- Lichtmeting
- Camera's en Objectieven
- Leer het maximale uit jouw eigen camera te halen tijdens een fotosessie
- Het kiezen van de juiste locatie
- Omgang met natuurlijk licht
- Composities
- Emotie creëren
- Het creëren van mooie scherpe en dromerige foto's rechtstreeks uit de camera
- Het fotograferen van diverse modellen
- Diverse poses van de modellen
- Praktijk gedeelte op een prachtige bosrijke locatie
- Persoonlijke begeleiding tijdens het fotograferen
- Camera RAW
- Witbalans
- Ogen verscherpen
- Ruis verwijderen
- Contrasten en accenten
- Hooglichten & Schaduwen
- Huid retoucheren
- Vacht retoucheren
- Kleuren aanpassingen
- Storenden elementen verwijderen
- Curven
- Veel tips & Tricks in Photoshop
- Toegang tot een besloten facebookgroep van MoNoa Photography met de cursisten die deelnemen aan deze workshop.
- Fotobespreking en Begeleiding na de Workshop
Before & afters
workflow
Ik zal je mijn volledige workflow laten zien met een foto die jij stap voor stap mee gaat doen op jouw eigen computer. De volgende dag zal je na het praktijk gedeelte fotograferen werken aan je eigen foto onder begeleiding van mij.
Locatie : Dorst, Noord-Brabant
Prijs & Reservering
4 weken online begeleiding via een besloten Facebook groep. Excl: vervoer van en naar de locatie en overnachting. Niet restitueerbare aanbetaling van €100 om de inschrijving te bevestigen.
• Niveau : Ervaren
• Datum: 10 & 11 September 2022
• Aantal deelnemers : 6
• Locatie : Dorst - Noord Brabant
Zaterdag van 09:00 - 16:00
Zondag van 07:30 - 15:00
reservelijst & contact
Ik zal u aanvraag binnen 48 uur in behandeling nemen.
Deelname & Voorwaarden
- Bij inschrijving dien je twee foto's binnen 6 weken kosteloos af te leveren aan ieder baasje van de modellen die deelnamen aan de workshop, als dank voor hun inspanning en tijd tijdens de workshop.
- Workshop deelname is onderhevig aan de algemene voorwaarden voor workshops, bij annulering vindt er mogelijk geen volledige restitutie plaats afhankelijk van het termijn waarin de annulering plaatsvind.
- Fotografen die lesgeven in de vorm van workshops, turtorials of op welke andere wijze zullen een aanvullende overeenkomt moeten ondertekenen bij deelname aan de workshop van MoNoa Photography.
- Foto's gemaakt tijdens deze workshop mogen niet ingezonden worden voor wedstrijden in eender welke vorm.
Wil je jezelf graag aanmelden voor de 2-daagse workshop in Dorst? Meld jezelf dan snel aan via het aanmeldformulier. Ik zal jouw aanvraag binnen 24 uur in behandeling nemen en via de mail zullen we alles verder bespreken.
Houdt er wel rekening mee dat na het invullen van het formulier jouw plekje pas zeker is als wij via de email contact hebben gehad en dat je van mij een officiële bevestiging hebt ontvangen.
De officiële bevestiging zal pas worden ontvangen na het overmaken van de aanbetaling.
De workshop is volgeboekt, en nu?
Het kan zijn dat je net te laat bent met jouw inschrijving en dat de workshop is volgeboekt. In dit geval zal ik je op de reservelijst zetten als je dit zou willen.
- 0031 641952715
- info@monoafotografie.nl
- Rijen, Noord Brabant - Nld
Algemene voorwaarden
